Sağlığınız Mutluluğumuzdur...

Sağlık Bakanımız İlimizde Değerlendirmelerde Bulundu

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, 26 Ocak 2013 günü İlimizi ziyaret etti. Sabah Sekapark sahilinde İl protokolü, sağlık çalışanları ve vatandaşların katılımları ile başlayan gün yoğun geçti. Yürüyüş öncesi yapılan protokol konuşmalarının ardından, İzmit Belediyesi tarafından 4.750 Bisiklet Kampanyasının sembolik hediye töreni yapıldı. 

Yürüyüşün ardından, oldukça geniş protokol katılımı ile Kocaeli Sağlık Hizmetleri Sunumu eşliğinde kahvaltı yapıldı. Kahvaltının sonunda Vali Topaca, Bakan Müezzinoğlu’na bir Hereke halısı hediye etti.

ÇAT KAPI HASTA ZİYARETLERİ
Bakan Müezzinoğlu; Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek, Genel Sekreter Dr. Hasan Aydınlık, Genel Sekreterlikte görevli Halide Varol ve Merziye Portakal Kasap ile İlimizdeki hastanelerde yoğun bakım ünitesinde yatarak tedavi olan ve normal doğum yapan birer hastayı, habersizce yapılan bir organizasyon ile evlerinde ziyaret etti. Ziyaretlerden çok memnun kalan hastalarımız Sağlık Bakanımızı karşılarında görünce çok şaşırarak, memnuniyetliklerini dile getirdiler. Ziyaretlerin ardından, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği’nin Uluslararası Gençlik Merkezi’ndeki toplantısına geçildi.
KOCAELİ SAĞLIK HİZMETLERİ SUNUMU
İzmit Seka Devlet Hastanesi ziyaretinin ardından, İl Sağlık Müdürü Dr. Mürsel Durmaz tarafından Sayın Bakanımız ve İl Protokolüne Kocaeli Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Sunumu yapıldı. İldeki sağlık hizmetlerinin değerlendirilmesi, talep ve temennilerin ardından program son buldu. Bakan Müezzinoğlu İldeki görevli tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerini sunarak İlimizden ayrıldı.

Untitled Page
Sağlık Bakanımız İlimizde Değerlendirmelerde Bulundu
« Önceki Sayfa