Sağlığınız Mutluluğumuzdur...

GENEL SEKRETER HASAN AYDINLIK’IN DARICA FARABİ DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ

Kamu Hastaneleri Birliği Kocaeli Genel Sekreteri Dr. Hasan Aydınlık, Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.  Ziyarete Tıbbi Hizmetler Başkanı Opr. Dr. Hasan Dinelek,  Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Ayhan Aktaş, Hasta Hizmetleri ve Sağlık Otelciliği Müdürü Samet Topal, Hastane Müdür Yardımcıları, Birim Sorumluları  ve Genel Sekreterlik Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Merziye Portakal Kasap eşlik etti.

Hastane Personeli ile beraber yenen öğle yemeğinin ardından hastanenin çeşitli birimlerinde bizzat incelemelerde bulunarak, hastane çalışanlarıyla görüş alışverişinde bulunan, yatan hastalar ve poliklinikte sıra bekleyen hastalarla bir süre sohbet eden Genel Sekreter Aydınlık hastalara sunulan hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu. Aydınlık;“Hastalarımızın hastane hakkında düşünceleri bizim için önemlidir. Hastalarımızın istek ve taleplerini hastanemizde verimli hizmet sunumu açısından önemsiyoruz. Hastanemizde yatan ya da muayene olan bir hastanın bu hastaneden memnun olarak ayrılması bizleri mutlu eder ve iş huzurumuzu sağlar. Eğer yaşadığı bir aksaklık ya da sorun varsa bu konuda aldığımız şikayet  ve önerileri değerlendirerek gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Mevcut yapı içerisinde de iyileştirme çalışmalarımız devam edecek. Bu çalışmamaların direk takipçisi oluyoruz.’’ dedi.  

Hastane oryantasyon eğitimlerinin önemini de vurgulayan Aydınlık; “Hastanede görevli tüm personelin hastane içerisinde verilen tüm hizmetlerden ve İldeki özellikli hizmetlerden bilgisi olması gerekir. Hastane hakkında personelimizin bilmediğini hastalarımızdan hiç bekleyemeyiz. Bu maksatla tüm hastanelerimizde oryantasyon eğitimlerini de içeren uygulamalı eğitim çalışmalarını başlattık.” dedi. Ziyaretten çok memnun kalan hasta ve yakınları kendilerini ziyaret eden yönetici ekibine teşekkür ettiler. 

Kamu Hastaneleri Birliği Kocaeli Genel Sekreteri Dr. Hasan Aydınlık Hastane ziyaretlerinin haftalık olarak sürdürüleceğini belirterek, hastane çalışanlarına ve yöneticilere teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

Untitled Page
GENEL SEKRETER HASAN AYDINLIK’IN DARICA FARABİ DEVLET HASTANESİ ZİYARETİ
« Önceki Sayfa